Gry

Najlepsze gry na PS3

Najlepsze gry na PS3

Choć wielu ludzi uważa, że PlayStation 3 umarło, tak naprawdę konsola ta wciąż żyje – przede wszystkim na rynku wtórnym. Jakie są zatem najlepsze gry na ps3, na które należy zwrócić uwagę tuż po zakupie tejże konsoli? W tym artykule przedstawimy dwie nasze propozycje.

God of War – jedna z najlepszych serii

Opisując najlepsze gry na PS3 nie można pominąć jednej z najbardziej znakomitych serii, która podbój rynku rozpoczynała od drugiej generacji konsoli firmy Sony, na trzeciej będąc wydana w postaci odnowionej. Wcielamy się w niej w tytułowego Boga Wojny, Kratosa, który musi znaleźć Puszkę Pandory i z jej pomocą zabić Aresa, greckiego i pierwotnego boga wojny. Tak przynajmniej rysuje się fabuła pierwszej odsłony serii – na PlayStation 3 w sumie ukazały się jednak aż cztery jej iteracje. Każda jest warta uwagi, w szczególności, że w roli Kratosa wystąpił znany wszystkim dobrze z wielu aktorskich ról Bogusław Linda.

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie – dla dzieci, ale nie tylko

Wśród najlepszych gier na PS3 nie mogło zabraknąć miejsca na kolejny tytuł ekskluzywny dla tego właśnie sprzętu (wydany tylko na niego) – Sly Cooper: Złodzieje w Czasie. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, jest to kolejna odsłona znanej jeszcze z PlayStation 2 serii. Wcielamy się w niej postać zuchwałego szopa trudniącego się złodziejskim fachem. Będziemy musieli dokonywać wszelkiego rodzaju włamań, starając się nie zostać złapanym. A to wszystko w polskiej wersji językowej, z Jarosławem Boberkiem w roli głównej.