Film

Odkryj świat najlepszych filmów i seriali dzięki platformie HBO GO

Odkryj świat najlepszych filmów i seriali dzięki platformie HBO GO

Platforma HBO GO to z pewnością jeden z liderów na rynku aplikacji oferujących dostęp do ogromnej ilości filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ofercie znajdziemy najpopularniejsze tytuły kasowych filmów kinowych i najświeższe sezony kultowych seriali. Platforma oferuje swoim odbiorcom wysokiej jakości kontent, spełniając tym samym wymagania najbardziej wybrednych widzów. Jak uzyskać dostęp i jaka jest cena HBO GO?

Wypróbuj za darmo

Dobrą wiadomością jest fakt, że przed podjęciem decyzji o zakupie pakietu możemy skorzystać z okresu próbnego. Mamy na to 7 dni i nie obliguje to nas do jego przedłużenia. W tym czasie możemy zapoznać się z działaniem platformy, przetestować najważniejsze funkcjonalności i zobaczyć, czy odpowiada nam oferowana jakość i zawartość. Cena HBO GO po zakończeniu okresu próbnego wynosi obecnie 24,90 zł miesięcznie. Zrezygnować można w każdym momencie z poziomu konta, do którego dostajemy dostęp. Oprócz tego HBO GO dostępne jest w ramach pakietów telewizyjnych wybranych operatorów. Wówczas, by uzyskać dostęp do platformy, wystarczy zarejestrować się i cieszyć niezliczoną ilością filmów i seriali.

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

Standardem jest obecnie możliwość korzystania z aplikacji na różnych urządzeniach. Niezależnie więc, czy siedzimy w domu przed telewizorem, czy jedziemy pociągiem z komórką w ręku, mamy możliwość oglądać ulubione seriale w dowolnym miejscu. Z aplikacji skorzystamy więc zarówno w telewizorze, jak i na smartfonie, tablecie, czy laptopie. Warto pamiętać, że jednocześnie można oglądać filmy na dwóch urządzeniach naraz. Biorąc pod uwagę ilość oferowanych filmów i seriali oraz ich jakość, cena HBO GO wydaje się relatywnie niska.