Video

PolsatboxGo – cennik usług

Z pewnością wielu widzów słyszało już o nowej usłudze, jaką oferuje Polsat. PolsatBoxGo, to nowoczesne połączenie telewizji internetowej i bibliotek VOD.

Ile to kosztuje?

Ceny usług nowego serwisu zostały ustalone na niezwykle korzystnym poziomie. O ile w przypadku telewizji kablowej czy satelitarnej, najtańszy pakiet usług to konieczność wydania nawet 60 złotych, to tutaj podstawowy pakiet uzyskamy za 25 złotych. W nim znajdą się wszystkie kanały HBO oraz AXn czy Cinemax, oraz biblioteczkę filmów i seriali HBO. Nieco drożej, bo 30 złotych kosztują transmisje z rozgrywek I ligi piłkarskiej. Za 40 złotych dostępny jest pakiet Premium. Zawiera pełną bibliotekę VOD oraz 100 kanałów TV. Nieco drożej wyniesie nas Polsat Box Go Polonia. Za 45 złotych uzyskamy dostęp do biblioteki Polsatu i 10 kanałów telewizyjnych. Najdroższy będzie Polsat Box Go Sport. Kosztuje 50 zł miesięcznie (cena promocyjna: 40 zł) i zawiera najpopularniejsze sportowe kanały TV.

Umowę możemy zawrzeć na miesiąc i po miesiącu ją wypowiedzieć, bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

PolsatBoxGo – nowoczesna telewizja internetowa

Nowy serwis PolsatBoxGo jest połączeniem internetowej telewizji z dostępem do bibliotek VOD Polsatu i HBO. Telewizja interaktywna zmienia postrzeganie znanej telewizji. Największy pod względem liczby kanałów telewizyjnych pakiet, obejmujący kanały w jakości HD i UHD, to prawdziwa rewolucja na rynku medialnym w Polsce. Obsługa rozdzielczości 4K i HDR — obrazy w wysokiej rozdzielczości, bogate kolory i dźwięk przestrzenny. Do dyspozycji widzów jest kontrola rodzicielska w celu ograniczenia dostępu dzieci do niechcianych kanałów i programów telewizyjnych. Ogromny wybór filmów w katalogu wideo na żądanie oraz dostęp do kolekcji aplikacji i gier Google Play.

Telewizja Polsatu nawet w liczbie ponad 100 kanałów — nie wymaga dodatkowego sprzętu. A także telewizja interaktywna — ponad 180 kanałów telewizyjnych z interaktywnymi funkcjami do oglądania na telefonie, tablecie, komputerze. Sygnał jest bowiem kodowany cyfrowo, co oznacza, że możemy wszystkie dostępne na platformie treści oglądać na dowolnym urządzeniu i tam gdzie chcemy. Wszystko, co potrzebujemy to stały dostęp do Internetu.

Polsat Box Go jest projektem, który wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców, którzy coraz chętniej korzystają właśnie z urządzeń mobilnych do oglądania tradycyjnych kanałów telewizyjnych i mniej chętnie podpisują umowy, które są nie tylko długoterminowe, ale też zobowiązują użytkownika do odbioru sygnału w jednym, określonym w umowie miejscu. Polsat zrywa z tymi ograniczeniami.